3 věci, které mě v poslední době „dostaly“

Celý svět se zrovna teď nachází v nějakým divným období. Práva některých jsou nadřazována, zavíráme za názory vyřknutý nahlas, bojíme se… A do toho se blíží Vánoce, paradoxně svátky klidu a míru…. A proto píšu o jiných věcech. Dvě jsou ryze dámské záležitosti a ta třetí, ta je pro pány 😀 . I když ….

 

První zajímavá věc – menstruační kalíšek.

menstruacni kalisek

Spousta žen ho má a je s ním naprosto spokojena. Další ženy si klepou na čelo a jdou si koupit svoje Lidie.  A ten zbytek o něm sice slyšel, ale nic víc to pro ně neznamená. Já ho nemám. Nemám ho proto, že mám bujnou představivost a dovedu si krásně představit jeho používání. Nebudu psát o používání doma, tam si myslím, že by to bylo v pohodě. Ale… většinu času trávím v práci. Záchody máme v oddělené místnosti, ale umyvadlo přede dveřmi záchodu je na společném prostranství. Úplně vidím, jak za zavřenými dveřmi vyjmu kalíšek. Potud dobrý. No a co jako dál? Dojdu k tomu umyvadlu na chodbě s kalhotkama u kotníků, abych mohla kalíšek vypláchnout? Při mým štěstí by si zrovna chtěli umýt ruce všichni kolegové :-D. A s čistým kalíškem zase capkání zpět za zavřené dveře, abych kalíšek zavedla na to správné místo? Takže, děkuji, nechci 😀

 

Druhá zajímavá věc – menstruační náušnice. Omlouvám se za stejné téma… ale snad nikoho nepobuřuje 🙂 .

menstruacni nausnice

„Menstruační náušnice – nezaměnitelný osobní šperk každé ženy, která jeho nošením vyjadřuje hluboké spojení se svojí vnitřní silou, s vědomím bohyně. Slouží nejen jako ozdoba, ale i pro posílení vnímání osobního kouzla ženství každé ženy, nejen ve dnech její menstruace.“ Šmankote, to už jsme opravdu tak zdegenerovali, že když žena nemá v uších červené kapičky, tak její okolí nepozná, že je ženská? Já vám nevím, ale chlapi takový blbosti nikdy nepřijmou a nebudou dělat. Aby jim člověk řekl, hele, když budeš mít hlad, budeš prostě nosit na hlavě igelit s červenou tečkou a když budeš mít chuť na sex (pardon, ale chlapi fungujou na tyhle dva podněty 😀 ), tak budeš nosit na levém zápěstí řetízek s přívěskem ve tvaru ovladače na TV. Tak si poklepou na čelo a s mumláním čehosi o slepicích raději odejdou do hospody. Tak si tak říkám, jestli se ti chlapi tak nějak nemají líp….

 

Mimochodem, po dopsání těchto vět jsem viděla na FB příspěvek, že už se prodává i menstruující Barbie. To mi fakt rozum nebere… 🙂

 

No a do třetice – spíš na pobavení – Tug Toner. A to si myslím, že nepotřebuje žádný popis, takže se mrkněte…. :-). Třeba to pro vás bude inspirace 🙂 pro zábavný dárek pod stromeček 🙂 .

https://www.youtube.com/watch?v=_d9mJMX4zCI

 

Hezký den,

Irena Říhová

©2015 Neobyčejná Žena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *