Bojkot nebojkot…

Týden do Vánoc… uff. Jenže já jsem se letos rozhodla, že nebudu šílet, žádný pečení, žádný mega nákupy, žádný přehnaný úklidy… Jen pohoda, pohádky, relax a víno :-).

A tak jsem ráno vstala o půl sedmé, uvařila jsem si kafe a vzala foťák, dva objektivy, punčocháče pod tepláky, čepici a rukavice a vyrazila jsem do mrazivého rána fotit.

dscf2896

dscf2835

dscf2839

 

 

 

 

 

 

Vrátila jsem se vymrzlá a překvapená, kolik lidí jsem cestou potkala. Je fakt, že samé „pejskaře“, ale bylo jich hodně. No a pak přišlo bojkotování mého bojkotu 🙂 . Můj muž usoudil, že Vánoce bez vanilkových rohlíčků nejsou Vánoce a tak jsem svůj bojkot vánočního šílenství vzdala… Děti by samozřejmě byly smutné, kdybych upekla jen manželovo oblíbené cukroví a tak jsem místo vína, pohádek a relaxu nastoupila do kuchyně k mouce, cukru, ořechům a válečku :-). A jako každý rok, po dvacátem plechu, který jsem vytáhla z trouby, jsem ostatním členům rodiny sdělila, že příští rok nepeču 😀 . To by mě zajímalo, v kolika rodinách tohle maminky říkají. Ale musím říct, že mi s tím cukrovím manžel pomohl. Udělal těsta a pomáhal s těmi jeho oblíbenými rohlíčky. Kubajz namazal linecké a Kristýnka… no ta letos nepomáhala, protože pádila na brigádu do „mekáče“.

Bolí mě záda, bolí mě nohy, ale mám teda hotovo. Už jen dosušit laskonky. Ale to zvládne trouba sama i bez mého přičinění. Takže, teď  už budu jenom sedět a koukat na ty pohádky….

img_5399 img_5405

img_5413 img_5410

Hezký večer a do nového roku jen to, co vás posílí!

Irena Říhová

2 komentáře u „Bojkot nebojkot…“

  1. Ahoj, poprvé jsem navštívila tyto stránky a musím říci, že nic úžasnějšího jsem neviděla. Držela jsem se, ale i přesto mi slza ukápla. Vlastně ani nevím, co je v Tobě krásného skrytého. Přeji hodně štěstí do další práce. Tvoje mamča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *